Türkiye’nin En İddialı Bisiklet yarışı, İstanbul 24 Saat geliyor

Ezberleri bozan, harika bir yarış geliyor. Türkiye’de ilk defa yapılacak ve toplamda 24 saat sürecek bisiklet yarışının tüm ayrıntıları bu videoda.

Formula 1’e ev sahipliği yapan Intercity Istanbul Park Yarış Pisti’nde 24 saat aralıksız süren bisiklet dayanıklılık yarışına hoşgeldiniz!

Tüm dünyada 24 saatlik yarışlar çok özeldir ve hayranlık uyandırır. Gece – gündüz aralıksız devam etmesinden ötürü atletik ve organizasyonel zorluklar, alışılmadık bir boyuta sahiptir. Sadece sporcular için değil tüm asistanlar, yardımcılar ve arkadaşlar için zorlu bir etkinliktir. 24 saatlik yarışlar sadece pistteki atletik bir yarışma değil, aynı zamanda ortak mücadelenin üstesinden gelmek anlamına da geliyor. Bu nedenle, İstanbul Park’ta 24 saatlik bir yolculuktan sonra sadece kazananlar olacak.

Yarış hakkında
Türk Telekom ISTANBUL 24h BOOSTRACE Bisiklet Yarışı, 2,4 veya 6 kişilik takımlar halinde yapılacak değişimli takım yarışıdır. Her takımdan aynı anda sadece 1 kişi pistte sürüyor olacak ve pistte kalma sürelerini her takım kendi belirleyecektir. Derecelendirme en fazla alınan mesafeye göre yapılacaktır.

Her takıma yarış boyunca yerleşmeleri, takım arkadaşlarını beklemeleri ve dinlenmeleri için Pit alanına açılan garajlarda belirli alanlar tahsis edilecek.

Nasıl katılırım?
Önce takımınızı ve kategorinizi belirleyin.
Takımlar 2, 4 veya 6 kişilik, erkek, kadın veya karışık olabilir.

Takım adınızı ve Takım Kaptanı’nızı belirleyin.
Takım kaptanı tüm takımın kayıt ve iletişiminden sorumlu kişidir.

Artık Takım Kaptan’ı tüm takım için KAYIT işlemini tamamlayabilir!

Yarış ile ilgili tüm detaylar, kurallar ve kayıt için: https://istanbul24h.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir