Millilerle tırmanırken, Hayatı sorguladım.

Türkiye’nin en iyi bisikletçileri ile Erciyeste antrenmana çıktım. Önce kamp merkezinden aşağıya develiye çok hızlı biri iniş yaptık. İnişin başında kafa kafaya iniyorduk ama onlar aero pozisyonu alınca yavaş yavaş hızlanmaya başladılar ve bir süre sonra da gözden kayboldular. Neyseki takım aracı beni onlara yetiştirdi.

Bir süre 1 saat 45-50 ortalama ile gittik. Bir ara grubu bile çektim. Sonrasında bir yerden döndük ve bir grup çılgınlar gibi sürmeye başladı. bizde onlara yetişmeye çalıştık. Düz yolda 50 ile giderken arkamdan bir elin beni ittirip 55e çıkarması beni biraz güldürdü açıkçası.

Sonrasında grup yine sakinleşti ve erciyes tırmanışına kadar fazla haraket olmadı. Herkes gücünü topladı. Develiye geldiğimizde 15km lik %7 lik eğimle tırmanışımız başladı. ilk 15 dakika milli takıma eşlik ettim. ama sonrasında herkes kendi hızında devam etti. son 7km de de tam karşıdan gelen rüzgar hayatı sorgılamama neden oldu. ama rüzgarda bisiklete binmek de ayrı bir zor. tüm tırmanışı tam 1:30 da yaptım ve 3 saat 45 dakikalık antrenmanı bitirdim. Ben geldigimde tabiki herkes duşlarını almış ve yemeğe geçmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir